Termometr ThermapenBlue dla gastronomii z aplikacją na telefon

899,00  +VAT

Cyfrowy termometr dla gastronomii. Nowoczesny czujnik temperatury dla szefa kuchni do pomiaru temperatury produktów podczas przygotowywania, obróbki cieplnej, przechowywania oraz dostaw. Bezpłatna aplikacja w telefonie. Karty pomiarów, checklisty oraz raporty przesyłane na maila, whatsapp oraz messengera.

Description

Termometr cyfrowy – narzędzie dla Szefa Kuchni

Cyfrowy termometr dla gastronomii Thermapen Blue z technologią bezprzewodową Bluetooth LE. Bezpiecznie przesyła dane do urządzenia mobilnego oszczędzając czas i konieczność drukowania danych. Nowy Thermapen Blue łączy w sobie najnowszą technologię bezprzewodową Bluetooth® z tą samą wysoką dokładnością, precyzją i szybkością, jaką zapewnia SuperFast Thermapen. Czujnik posiada identyfikowalny certyfikat kalibracji SDK oraz wsparcie techniczne. Wystarczy połączyć się z urządzeniem mobilnym (iOS lub Androidem). Następnie należy zbliżyć termometr do miejsca pomiaru i nacisnąć przycisk. Aby przesłać dane o temperaturze za pomocą bezpiecznego połączenia na odległość do 50 metrów.

Biomaster – co to jest?

Jest to silny biocyd na bazie srebra stosowany w tworzywach sztucznych, przyczyniający się do obniżenia zagrożeń higieny. Stężenie środka przeciwbakteryjnego w Biomaster zapewnia uwolnienie jonów srebra, hamujących rozwój drobnoustrojów.

Dlaczego Biomaster jest ważny?

Obudowa termometru zawiera dodatek “Biomaster”, który ogranicza wzrost bakterii, a ergonomiczna gumowa uszczelka minimalizuje ryzyko przedostania się wody, kurzu lub żywności. Thermapen Blue jest wodoodporny do IP66/67 i jest jednym z najszybszych termometrów kontaktowych. Temperaturę produktu uzyskuje się w zaledwie trzy sekundy. Cyfrowy Termometr jest wyposażony w sondę penetracyjną ze stali nierdzewnej, ze zredukowaną końcówką (Ø3,3 x 110 mm). Sondę gdy nie jest używana, należy ją złożyć o 180° do boku przyrządu.

Thermapen Blue wykorzystuje oprogramowanie HCCP LE firmy ETI.
Aplikacja HACCP LE została zaprojektowana, tak aby umożliwić używanie iPhone’ów, iPodów dotykowych i iPadów. W połączeniu z termometrem ETI Bluetooth w celu uzyskania łatwego w obsłudze, kompletnego systemu HACCP.
Program pozwala tworzyć niestandardowe listy dla użytkowników, listy kontrolne i elementy.
Przypisuje ustawienia wysokiej i niskiej temperatury dla każdej pozycji, zapisuje odczyty temperatury i pytania Tak/ Nie za jednym naciśnięciem przycisku. W razie potrzeby możesz także dodać uwagi użytkownika i czynności naprawcze. Następnie wyeksportować raporty przez e-mail lub zapisać w aplikacjach w chmurze.

Dostępny jest na zamówienie zestaw dla programistów (SDK) umożliwiający pisanie niestandardowych aplikacji do komunikacji Thermapen Blue.

Praca:

Zwróć uwagę na stan baterii.
Podczas otwierania sondy przyrząd sygnalizuje stan baterii:
– Miga bursztynowa lampka – bateria w porządku
– Czerwone światło miga – poziom naładowania baterii jest niski
– Brak migania lampki – bateria jest rozładowana

czujnik termometr pomiar temperatury hacap


Status baterii można wyświetlić również za pomocą aplikacji ThermaQ, po podłączeniu przez Bluetooth.

Andrew Frost Solutions – rekomendowany dystrybutor systemów pomiarowych temperatury w technologii IoT, voice&chat-botów. Specjalizuje się również w realizacji audytów oraz projektów optymalizacyjnych procesów dla Retailu. Korzystamy z wiedzy zdobytej między innymi w takich firmach jak: Jeronimo Martins (Biedronka), PoloMarket, Eurocash, Żabka, ABB Dolmel. Posiadamy również doświadczenie zdobyte za zagranicą w X5Retail Group. Specjalizujemy się w audytach oraz projektach optymalizacyjnych procesów operacyjnych, zakupowych, ekspansyjnych oraz logistycznych.

„Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę, obniżać koszty oraz zwiększać efektywność i bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Nadal rozwijamy produkty, które zapewniają wysokiej jakości, niedrogie rozwiązania w łatwy do wdrożenia, wydajny i intuicyjny sposób. Oferujemy również łatwą integrację z innymi systemami monitorowania. Działamy z Polski z 3 biur zlokalizowanych w okolicy Trójmiasta, Wrocławia oraz Krakowa, co pozwala nam na szybkie dotarcie do Klientów na terenie Polski i Europy” – mówi Andrzej Mróz, założyciel i lider firmy specjalizującej się w dystrybuowaniu przemysłowych systemów pomiarowych temperatury.

Czy wiesz, że łotewska firma Aranet produkuje bezprzewodowy system do pomiarów następujących parametrów: temperatura, wilgotność, CO2, natężenie światła, napięcie i natężenie instalacji prądowych? Dostępne są również czujniki on/off, czujnik odległości, czujniki masy/ciężaru, średnicy roślin oraz jakości gleby. Aranet dostarcza również systemy pomiarowe dla służby zdrowia.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termometr ThermapenBlue dla gastronomii z aplikacją na telefon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »