Andrzej Mróz

posiada dwudziestoletnią wiedzę o nowoczesnym handlu detalicznym zebraną podczas pracy w międzynarodowych i wieloformatowych firmach FMCG. Pełniąc wysokie funkcje zarządzające kierował złożonymi działami sprzedaży w Polsce i Rosji, zajmującymi się zarządzaniem sieciami sklepów i centrami dystrybucyjnymi, ekspansją organiczną i prowadzeniem projektów strategicznych w obszarze sprzedaży, zakupów, logistyki czy remodelingu sklepów.

Jego kluczowe umiejętności obejmują szeroką wiedzę na temat zwiększania efektywności procesów operacyjnych, logistycznych, rozwoju działu sprzedaży i działu zakupów oraz prowadzenia negocjacji biznesowych. Pracował przy wprowadzaniu na rynek różnych modeli biznesowych (dyskonty twarde i miękkie, sklepy i supermarkety w sąsiedztwie, sieci własne i franczyzowe). Andrzej ma duże doświadczenie w kierowaniu zespołami, projektami oraz zarządzaniem zmianą w organizacjach.

W 2018 roku założył Andrew Frost Solutions, aby rozwijać rozwiązania zwiększające automatyzację, poprawiające efektywność kosztową, wspierające energooszczędność oraz szerzące świadomość i wiedzę w zakresie poprawy bezpieczeństwa produktów poprzez telemetryczne narzędzia monitorujące dla procesów jakościowych takich jak HACCP i BRC.

Mieczysław MrózJest absolwentem Politechniki Opolskiej na wydziale Mechanicznym. W 1991 ukończył INSEAD MBA Executive Management Program dla ABB Ltd. Zdobywał doświadczenie w zarządzaniu projektami produkcyjnymi oraz w kierowaniu działem Zakupów i Logistyki dla ABB Dolmel oraz Donako.Od 2018 aktywnie wspiera rozwój branży IoT (Internet dla Maszyn) poprzez promowanie i wdrażanie rozwiązań telemetrycznych dla przemysłu energetycznego oraz spożywczego.W Andrew Frost Solutions odpowiada za sprzedaż, konsulting i obsługę Klientów w południowej część Polski.
Więcej informacji: Linkedin