Łatwy w obsłudze i montażu całodobowy zestaw do monitorowania wilgotności oraz temperatury w pomieszczeniach farmacetycznych.

Za portalem farmaceutycznym:

“Sześć miesięcy będą miały apteki na dostosowanie się do nowych wymagań dotyczących warunków prowadzenia tego typu działalności. Konieczne będzie m.in. wyposażenie w system całodobowego monitorowania temperatury i wilgotności wszystkich pomieszczeń, w których wykonuje się i przechowuje leki, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i surowce farmaceutyczne.”

Cyfryzacja w recepturze.

“Nowe rozporządzenie doprecyzowuje warunki przechowywania i sporządzania leków w aptekach oraz dokumentacji związanej z obrotem produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi. Dla właścicieli aptek oznacza to niestety kosztowne zmiany, na których wprowadzenie będzie 6 miesięcy. Zdecydowanie najbardziej kosztowną będzie ta, dotycząca zakupu urządzeń przez całą dobę monitorujących wilgotność i temperaturę, praktycznie w całej aptece.”

“W projekcie rozporządzenia resort wskazuje, że w aptece zapewnia się w pomieszczeniach, w których sporządza się leki recepturowe i apteczne oraz produkty lecznicze homeopatyczne oraz w pomieszczeniach, które służą do przechowywania produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, surowców farmaceutycznych i wyrobów medycznych, wyposażenie do całodobowego monitorowania temperatury i wilgotności. Dodatkowo urządzenia do monitorowania temperatury muszą znaleźć się też w lodówkach, które służą do przechowywania produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, surowców farmaceutycznych i wyrobów medycznych”

*farmacja.net sp. z o. o

Zestaw Aranet dla farmacji

Bez kabli. Baterie w komplecie. Powiadomienia sms/email.

Automatyczne raporty. Pamięć wewnętrzna. Podtrzymywanie 30 min w przypadku utraty zasilania.

Podłączenie: WIFI lub LAN. Powiadamianie Email

Opcje:

Dane przechowywane w chmurze

Powiadamiania SMS

Czujnik temperatury i wilgotności Aranet T/RH (TDSPT001) -40°C to 60°CRH: 0% to 100%
Czujnik temperatury i wilgotności Aranet T/RH (TDSPT001) -40°C to 60°CRH: 0% to 100%

Certyfikowanie przez autoryzowany instytut pomiarowy

W zestawie:

8 czujników temperatury i wilgotności

Rejestrator temperatury ARANET PRO12 WIFI/LAN

Modem GSM

Instrukcja obsługi w języku polskim

Cena: 5999+VAT (obowiązuje do 30.06.2022)